Přihlásit Založit účet
Měna:

Ochrana osobních dat

Soukromí informací o uživatelích a zákaznících webu bereme pro zákazníky („vy“) velmi vážně. Přečtěte si následující zásady, abyste pochopili, jak nakládáme s vašimi osobními údaji, když používáte web.

Osobní údaje
Nebudeme shromažďovat a osobně identifikovat informace (např. Jméno, adresu, telefonní číslo a e-mailovou adresu), zde také označované jako „osobní údaje“, o vás, pokud nám je neposkytnete dobrovolně.

Neprodáváme ani neposíláme žádné položky objednané prostřednictvím tohoto webu přímo nikomu, o kterém víme, že je mladší 18 let. Pokud jste mladší 18 let, měli byste používat tento web pouze za účasti rodičů nebo zákonných zástupců a měli byste neposkytujte nám žádné osobní údaje.

Co můžeme dělat s osobně identifikovatelnými informacemi
Pokud nám poskytnete osobní údaje, můžeme je použít ke zlepšení našeho porozumění vašim zájmům a obavám. Tyto informace použijeme také ke zpracování vaší objednávky.

Pokud nám sdělíte, že od nás chcete dostávat další informace, můžeme vaše informace příležitostně kontaktovat o změnách na našich webových stránkách, nových produktech, aktualizacích stránek a služeb a speciálních nabídkách, které považujeme za cenné . Pokud nechcete dostávat tyto e-maily, postupujte podle pokynů pro odhlášení e-mailů, které jste dostali.

Pokud se zaregistrujete pro některý z našich sázek, soutěží nebo propagačních akcí, můžeme sdílet osobní údaje s poskytovateli služeb, dodavateli a dalšími třetími stranami (například sponzory sponzorů nebo doručovací služby), které nám pomáhají při provozování webu nebo při provádění propagace.

Vaše osobní údaje můžeme převést na naše přidružené společnosti nebo jiné společnosti, se kterými uzavíráme smlouvy mimo Spojené státy, včetně Evropského hospodářského prostoru. Tyto společnosti mohou být umístěny v zemích s méně přísnými zákony na ochranu osobních údajů než zákony Spojených států. Budeme však používat komerčně přiměřené bezpečnostní postupy, abychom zajistili, že vaše osobní údaje budou důvěrné a bezpečné, a že příslušná technická a organizační opatření k zabránění protiprávního nebo náhodného zničení, náhodné ztráty, neoprávněného vyzrazení nebo přístupu nebo jiných nezákonných forem zpracování jsou implementovány.

Osobně identifikovatelné informace poskytneme bez vašeho svolení, je-li to vyžadováno zákonem nebo v dobré víře, že taková akce je nezbytná k vyšetřování nebo ochraně před podezřením z trestné činnosti našim zákazníkům, návštěvníkům, spolupracovníkům nebo majetku (včetně těchto stránek) nebo ostatní.
Registrační informace
Náš web obsahuje oblasti, ve kterých nám můžete zasílat informace (například naše registrační služba), a také máme funkce (jako jsou soubory cookie a technologie sledování výkonu), které automaticky shromažďují informace od návštěvníků našeho webu. Během procesu registrace nám musíte poskytnout jméno člena a heslo přísně důvěrné.

Jak chráníme vaše osobní údaje Vaše osobní údaje ukládáme na zabezpečený server a používáme postupy určené k ochraně osobních údajů, které shromažďujeme, před neoprávněným přístupem, zničením, použitím, úpravou nebo zveřejněním. Přestože přijmeme (a požadujeme od našich poskytovatelů třetích stran, aby přijali) komerčně přiměřená bezpečnostní opatření týkající se vašich osobních údajů shromážděných a uložených na Stránce, vzhledem k otevřené povaze internetu, nemůžeme zaručit, že jakékoli vaše osobní informace uložené v naše servery nebo přenášené na nebo od uživatele budou bez neoprávněného přístupu a vylučujeme jakoukoli odpovědnost za jakékoli odcizení nebo ztrátu, poškození neoprávněným přístupem nebo zachycení jakéhokoli data nebo komunikace. Používáním tohoto webu berete na vědomí, že chápete a souhlasíte s převzetím těchto rizik.

Obecné kontaktní informace
V případě dotazů týkajících se našich produktů na tomto webu nás prosím kontaktujte: serviceonline.karen@gmail.com

zpět